#184 | Zilveren luciferhouder

Kavel verkocht
In het doosje antieke lucifers. Gegraveerd en gemonogrammeerd. Zilverkeuren: 935 en Nederlands belastingskeur. Enkele krasjes en de lasnaad aan de zijkant is iets geopend. Afmetingen 1 x 4,3 x 6 cm. totaalgewicht 39,18 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt