#192 | Zilveren strooibus

Kavel onverkocht
Op voet. Octagonaal, Engels zilver. Londen, Charles Clement Pilling, 1912-1913, tweede gehalte zilver (835). Hoogte 22 cm, 188,16 gram. Zilverkeuren: C.C.P, lopende leeuw, luipaard hoofd, letter R.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt