#197 | Zilveren strooier

Kavel onverkocht
Engels gekeurd. Één deukje in één van de spijlen en het knopje staat ietswat scheef. Hoogte ca. 16 cm., 138,5 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter g (1906/1907), meesterteken van vermoedelijk W Hutton & Sons Ltd.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt