#212 | Zilveren bekerhouder

Kavel onverkocht
Russisch zilveren bekerhouder. Aan de voorzijde gegraveerd met cupido, postduif, bloemen en een monogram. Tweede gehalte zilver, Hoogte 9,6 cm, 128,44 gram. Zilverkeuren: 84, Joris en de draak, onbekend stads- en meesterteken, 1888.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt