#240 | Mosterd en zoutvaatje

Kavel verkocht
Antiek Engels waarvan mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Zoutvaatje met een deuk. Hoogtes 3,5 & 5,5 cm, 78,78 gram, Zilverkeuren: Anker (= Birmingham), lopende leeuw, jaarletters E/F (=1930) en onleesbaar meesterteken.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt