#243 | Zilveren mosterdpotje en zoutstrooier

Kavel onverkocht
De glazen binnenbak is verloren gegaan. Montuur in goede staat, op bolpootjes. 5 x 7,5 x 4,3 cm., 5,7 cm. Totaalgewicht 66,96 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter X & Z (1922/1923 & 1924/1925) en D&B (Docker & Burn Ltd.)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt