#246 | Zilveren olie- en azijnstel

Kavel onverkocht
Met orgineel glazen potten waarin mooie graveringen, in zilveren montuur. Beide doppen hebben chipjes verder in goede staat. Ca. 17 x 11,5 x 6,5 cm., 950,5 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje H (Arnhem), Jaarletter I (1943) en BWE (B.W. van Eldik, Zutphen, 1917/1950)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt