#259 | 2x zilveren zoutvaatjes

Kavel onverkocht
op 4 bol-pootjes. Tweede gehalte zilver, 3,5 x 6,6 x 5,3 cm, 79,36 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, luipaardhoofd (London), jaarletter C (1898-1899) en meesterteken JTH JHM (= John Heath & John Middleton, Hukin & Heath).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt