#262 | Zilveren zoutvaatjes (2x)

Kavel onverkocht
Op pootjes zonder glazen binnenbakjes. 1 zoutvaatje heeft enkele kleine deukjes in de buik. Engels, Londen, vermoedelijk D&R Hennell, 1764-1765, 2e gehalte zilver (835), 3,3 x 7,4 cm, 84,77 gram. Zilverkeuren; lopende leeuw, gekroond luipaard, jaarletter I en D.H.H.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt