met blauw/wit kralen tasje en twee vaksverdeling. 8 x 7,5 cm., 36,91 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, Letter K (1869), GD109? (mogelijk Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1867/1912).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt