#286 | Zilveren suiker en melkkannetje

Kavel onverkocht
op pootjes. Ongedeukt. Afmetingen melkkannetje 6,2 x 10,5 x 6,8 cm. Afmetingen suikerpot: 4,5 x 9,6 cm. Zilverkeuren: HH (= Hooijkaas schoonhovensche fabriek, Schoonhoven), Lopende leeuw (=835), Minervakopje M (=Maastricht) en jaarletter a (=1960). Totaalgewicht 183,21 gram

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt