#290 | Zilveren theepot

Kavel onverkocht
Op bolpootjes met houten heft en knop en gedreven bloemen. In de tuit gedeukt. Op de bodem gegraveerd. Engels gekeurd. Tweede gehalte zilver, 14,3 x 25,5 x 11 cm, 438,74 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, letter V. De rest onleesbaar.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt