#293 | Zilveren theeservies (3-delig)

Kavel onverkocht
Voorzien van fraai motief. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., 1951, eerste gehalte zilver (925), afmeting: 22 x 9 x 17 cm, 905 gram. Zilverkeuren: GVK, leeuw 1 (925), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter Q. Melkkan en theepot zijn gemaakt door Begeer.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt