#297 | Zilveren theezeef

Kavel onverkocht
Met bijbehorend lekbakje. Tweede gehalte zilver, 2 x 12 x 7,3 cm, 76,39 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopje A (= Amsterdam), Letter p (= 1925) Z bijl Z (= Zaanlandse Zilversmeden, Haarlem/Amsterdam, 1920/1990).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt