#310 | Geboortebeker

Kavel verkocht
Nederlands zilveren geboortebeker, ongegraveerd. Enkele diepe krassen in de kelk verder in goede staat. Zilverkeuren: lopende leeuw (=835), Minervakopje C (= 's Gravenhage), jaarletter en meesterteken moeilijk te lezen. Hoogte 8 cm. Totaalgewicht 85,54 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt