#316 | Zilveren briefopener

Kavel onverkocht
Met opengewerkt handvat. Nederland. Tweede gehalte (835) Lengte 21,2 cm totaalgewicht 43,84 gram. Zilverkeuren: N met kroon (1948), Lopende leeuw, minervakopje A (=Amsterdam) en M14c (= Mogelijk Moerkerk)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt