#340 | Zilveren kaarsensnuiter

Kavel verkocht
17,5 cm., 155,1 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Luipaard hoofd (London), letter S (1913/1914) en LAC (Lionel Alfred Crichton, Crischton Brothers)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt