#343 | Zilveren knottekistje

Kavel onverkocht
Naar oud model met verschillende figuren. Op pootjes. Van de deksel zijn 3 hoeken gedeukt. Eerste gehalte zilver, 9 x 8 x 5 cm., 257,34 gram. Zilverkeuren: DA+ (=D.J. Aubert, 's Gravenhage/Voorburg), Staande leeuw, Minervakopje R (= Gouda), jaarletter Q (=2000)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt