#347 | Zilveren naaldenkoker

Kavel verkocht
Met oogje. Enkele deukjes maar sluit heel goed. Tweede gehalte zilver, 6,8 cm, 15,62 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, stadswapen (Chester), jaarletter R (=1900), GS*FS (=Cornelius Desormeaux Saunders & James Francis Hollings).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt