#349 | Zilveren oorijzer

Kavel onverkocht
Staphorster, op enkele plekken gelast. Ca. 6,2 x 15,8 x 22 cm., 158,14 gram. Vermoedelijk herkeurd na het lassen. Zilverkeuren: lopende leeuw (835), Minervakopje, Letter D (1913), AOD (A.O. Drost, Staphorst, 1928/1950)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt