#352 | Zilveren piedestal

Kavel verkocht
vervaardigd uit blokken eerst gehalte zilver in de vorm van een plant. Op malachieten voet. Onder plastic stolp. Hoogte 29,5 cm, 1727,7 gram. Zilverkeuren: gekroonde F*E (= Beheer en beleggingsmij, Eyck B.V. Heeze), Staande leeuw, Minervakopje R (=Gouda), letter Q (=2000) en het millennium teken. Vormt een set met kavel 354.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt