#355 | Zilveren potlood

Kavel verkocht
Is gemonogrammeerd en op enkele plekjes gedeukt. Lengte 12 cm., 21,20 gram. Zilverkeuren: Anker (Birmingham), Lopende leeuw (835), Jaarletter M (1936/1937, Edwardian) en SLd (William Suckling Ltd).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt