#361 | Zilveren schoengespen

Kavel verkocht
Twee identieke en antieke schoengespen in zeer goede conditie. 10 x 6,5 cm., 93,2 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven), Letter B (1911), *DR* (J.C van der Ree, Klaaswaal/Schoonhoven, 1907/1926)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt