#379 | Zilveren bestek

Kavel verkocht
Lot diverse lepels (4x) en vorken (5x) allen 18e eeuw Belgisch gekeurd met 1 uitzondering die is 19e eeuws gekeurd (Fréres Delheid 1862). Alleen gemonogrammeerd of gegraveerd. Totaalgewicht 450,5 gram
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt