#385 | Zilveren lepels (10x)

Kavel verkocht
Alleen vrij strak design maar wel verschillend. Voornamelijk uit Belgiƫ, enkele Frankrijk. 19e eeuw gekeurd. Mogelijk pseudokeuren. Enkele zijn op de achterzijde gemonogrammeerd/gegraveerd. Totaal gewicht van 139 gram
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt