#1728 | Herdenkingsbeker in strak bierpul model op uitlopende voet zilver.

Kavel onverkocht
Nederland, Zeist, Gerritsen en van Kempen n.v 1945/46, keurtekens: leeuw 2x, minerva, meesterteken, K met kroon - deukjes en gebruikssporen. H 10,3cm, 185,4 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt