#1885 | Bonbon schaaltje gehamerd op 4 bolpootjes zilver.

Kavel onverkocht
Denemarken, Kopenhagen, Th.Halgreen, 20e eeuw, keurtekens: t.h.830, importkeur - deukjes en gebruikssporen. H4,5cm x B 17,5cm, 143,9 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt