#1939 | Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en afgewerkt met opgesoldeerde parelrand zilver.

Kavel onverkocht
Nederland, Hoorn, J.Ph.de Vries, 1924, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O - gebruikssporen. H 5cm x B 13,5cm x D 7,5cm, 69,1 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt