#1954 | Presenteerschaal in Art Nouveau stijl met opgesoldeerde randversieringen w.o. geromantiseerde zeeslangen zilver.

Kavel onverkocht
Frankrijk, Parijs, Olier& Caron, 1910-1936, keurtekens: ZI, meesterteken, Mercury export teken 950/1000 - gebruikssporen. B 51cm D 29,5cm, 1687 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt