#3251 | Walvistand.

Kavel verkocht
Gegraveerd en gesigneerd met Dias. Op houten voetje. 19e eeuw 12 x 14 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt