#3311 | (2x) Kandelaren.

Kavel verkocht
In de vorm van een dame en heer. Vuurverguld brons. Frankrijk. Midden 19e eeuw. 32 x 12 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt