#3418 | Cartelklok.

Kavel onverkocht
Bronzen kast. Frankrijk. 19e eeuw Niet getest op lange werking, wijzerplaat beschadigd. 49 x 28 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt