#3711 | (2x) Vaasjes w.o. A.D. Copier Leerdam.

Kavel verkocht
Een bolvormig Copier vaasje olympiade 1928, en daarbij een stuk persglas van twee dames die een kelk ophouden. Nederland 20ste eeuw gemerkt en geetst met tekst op de rand diverse maten.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt