#4360 | Olieverf op paneel Ernest van den Kerckhove en Eugene Verboeckhoven resp. (1840 - 1879) en (1798 - 1881).

Kavel verkocht
Seringen plukken. Gesigneerd en gedateerd '1873' linksonder. De sering staat symbool voor huiselijk geluk, nostalgie, jonge eerste liefde, en onschuld. 71 x 52 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt