#4039 | Geetrud Weissenborn- Musschner (Fraustadt, Posen 1863 - 1931 Hengelo).

Kavel verkocht
Pluischrysanten in een vaas. Gesigneerd rechtsonder. Olieverf op doek. Afm. 50 x 35 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt