#4060 | Toon Koster (Schiedam 1913 - 1989 Woerden).

Kavel verkocht
Boerderij aan de waterkant. Gesigneerd linksonder. Olieverf op paneel. En daarbij een voorstelling van een ophaalbrug bij avond van dezelfde kunstenaar. (2x)Afm. 10 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt