#4082 | Paul-Jacques-Aimé Baudry (La Roche-sur-Yon, Frankrijk 1828 - 1886 Parijs).

Kavel onverkocht
Een portret van een man. Gesigneerd rechtsonder. Olieverf op doek. Afm. 67 x 52 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt