#4097 | Laurits Andersen Ring (Prasto 1854 - 1933 Roskilde).

Kavel verkocht
Een zomers gezicht op een dorpje, Denemarken (?). Gesigneerd en gedateerd '1931' rechtsonder. Olieverf op doek. Afm. 31 x 49 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt