#4102 | Een map bevattende etsen, litho's en houtsneden.

Kavel verkocht
Roeland Koning: Scheveningse Vissersvrouw; Cees Bolding: trekschuiten te Edam en Vissers in de Volendamse haven; Ton Meyer: Schepen in een haven; Frans Everbag: Heiwerkzaamheden; H. IJkelenstam: Boerderij in de sneeuw en Oude Gracht Utrecht; Jan Sluyters: Baby; Willem Witjens: Aan de waterkant. Allen met licht of vochtschade. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt