#4998 | Strooilepel zilver.

Kavel verkocht
Gedreven versierd met fruit en acanthus bladeren. Engeland, Londen, Robert James Chaplin & Sons, 1899, Keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, d - gebruikssporen. L 15cm, 28,9 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt