#4370 | Een wortelnoten belijmde Amsterdams staand horloge, adres Nicolaas Weijlandt (1700-1756).

Kavel verkocht
Met scheepjes mechaniek (walvisvangst). De mechaniek met ankergang constructie en alarm. Zeven instelbare melodiën, dag, datum en maanstanden. Op de vergulde wijzerplaat een beschildering van de vier jaargetijden. Ajourgezaagde kap en houten fama beelden en atlas, de kast wortelnoten gefineerd en met cartouche voorstellende Europa op de stier. In goedwerkende conditie. Afm. H 323 cm inclusief beelden. Geschatte opbrengst: € 6000 - € 10000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt