#4961 | Polychroom beschilderde "Faïence de Purmerende" vaas (Mod.No.1030), uitvoering Wed. N.S.A. Brantjes & Co., Purmerend 1895-1904. Gemerkt "Dec. D.", en C. en L.La.G., vgl. "Purmerends Jugendstil Aardewerk 1895-1907: pag.80, afb.165".

Kavel verkocht
Afm. H.: 21,5 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt