#1972 | (11) Delige set dessert lepels zilver.

Kavel onverkocht
Voorzien van zilveren gevulde handvatten met biedemeijer versieringen. Duitsland , 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 800 - gebruikssporen en oxidatie aan de schepdelen. L 15cm, 256,9 gram. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt