#1978 | (6) Delige set koffielepeltjes zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met koninklijke kroon. Nederland, Nieuwpoort / Groot Ammers, Nieuwpoort N. V. 20e eeuw ( 1976 ), Keurtekens: zwaardje, meesterteken, libelle 1976 - gebruikssporen. L 10cm, 59,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt