#2068 | (2) Gebak scheppen zilver.

Kavel verkocht
Jugendstil gedecoreerde modellen. Nederland, 1918 / 1912, Keurtekens: Leeuw, minerva, meestertekens, I, C - gebruikssporen. 133,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt