#2081 | Visschep zilver.

Kavel verkocht
Groot model gedeeltelijk ajour opengewerkt vol met florale biedemeijer gegraveerde versieringen. Nederland, Amsterdam, Jacob Nicolaas Kramer, 1852, Keurtekens: Zwaardje, minerva, meesterteken, Y - gebruikssporen, deukjes en scheurtjes. L 33cm, 122,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt