#2173 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai ajour opengewerkt en acanthus bladeren en gegraveerde accenten naar 17e eeuws voorbeeld. Nederland, Haarlem, G. la Court, 1970, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, k - gebruikssporen, poten verwijderd. H 12cm B 39,5cm D 30,5cm, 1142,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 460 - € 700.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt