#2193 | Bobonschaaltje op voet zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met meegegoten versieringen en opgewerkte zijkant. Met kunstof blauw inzetschaaltje. 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen en deukjes. H 10,5cm dia 14cm, 310,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt