#2195 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model voorzien van parelranden. Nederland, Den Haag, D. J. Aubert, 1994, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, K. H 4cm B 12,5cm, 78,6 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt