#2197 | Pastille schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met vierkante vormen op voet afgewerkt met parelrand. Engeland, Birmingham, 1911, Keurtekens: leeuw, anker, M, onbekend meesterteken. H 5cm dia 10,3cm, 49,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt